pondelok 24. marca 2014

Moje najväčšie kozmetické sklamania

Ahojte!
Dnes som sa rozhodla ukázať vám moje najväčšie kozmetické sklamania za posledné mesiace. Nie je ich veľa, pretože čo sa týka niektorých druhov kozmetiky, radšej si kúpim overenú klasiku. No v niektorých smeroch rada experimentujem a skúšam nové veci. Niekedy to, bohužiaľ, nevychádza.
1. Just Desserts: Body Custard (Strawberry cheescake)


Nebudem klamať, telové mlieka používam len v krajných prípadoch, kedy je moja pokožka už veľmi suchá a akútne potrebuje akú-takú hydratáciu. Napriek tomu som si na základe celkom dobrej recenzie na blogu košičanky Lenka objednala toto telové mlieko od značky Just Desserts. Veď možno začnem tie telové mlieka predsalen používať! Klamstvo. :) Problém je ale v tom, že v okamihu, keď som na obale zbadala jahodu, som prestala rozmýšľať. Nevšimla som si totiž to dosť výrazné slovo 'CHEESCAKE'. A preto moje telové mlieko nevonia ako jahody, vonia ako koláč. A to mi rozhodne nie je po chuti.


Ale zasa aspoň som sa pri čítaní zadnej strany zabavila. :)

2. Essence STAYS no matter what 24h volume mascara
3. AVON Extra Lasting Eye Liner 


2. Začnem pozitívnom. Naozaj drží! Je ohromne ťažké zbaviť sa tejto riasenky. Týmto sa ale dostávame k negatívu - pri odličovaní som si zopár rias vytrhla,čoje rozhodne nežiadúci efekt. Navyše, táto kráska v neónovom obale zaschla asi po mesiaci nepoužívania. Odkiaľ nabrali slovo volume je mi stále záhadou. Keď som sa o nej rozprávala s kamarátkou, povedala mi, že jej vyhovuje, takže ak chcete, vyskúšajte, možno vám zmení život. Hoci si už cenu nepamätám, je dosť lacná, takže táto kúpa ma nezruinovala, no rozhodne si viem predstaviť za podobnú cenu oveľa lepší produkt. Z môjho pohľadu: Hrôza, des, riasenka putuje do koša.


3. Zopárkrát ma už AVON sklamal, no toto bol 'epic fail' (neznášam toto slovné spojenie, napriek tomu som ho použila, pretože dokonale vystihuje situáciu). Mala som pocit, že táto tekutá očná linka mi už prišla mierne uschnutá. Nebojte sa, žiadna AVON Lady ma nepodviedla, AVON Lady je totiž moja mamka. :) Ďalším negatívom je to, že linka má odpornú čiernu farbu, teda, ak sa to čiernou vôbec dá názvať. Mne príde tak nejako do chemického modra, proste strach pozrieť. Navyše, aby tých hrôz nebolo málo, sa linka strašne rozmazáva. Spolu s Essence riasenkou si budú žiť niekde na skládke. :)

Skúšali ste niektorý zo spomínaných produktov? Aké sú vaše najväčšie kozmetické sklamania?1 komentár:

  1. :))) Tak zkušenost mám jen s tou žlutou řasenkou a stejnou, leží mi v šuplíku a už nikdy více si v drogerii asi řasenku nekoupím, teda určitě ne od Essence.. Jejich rtěnky, stíny, mám celkem ráda, ale řasenky prostě ne!:)

    OdpovedaťOdstrániť