piatok 7. marca 2014

NEW IN a porovnanie cien.Ahojte!
Tak som jeden z posledných prázdninových dní namiesto učenia sa na maturity strávila nákupmi. Keďže pochádzam zo severovýchodu Slovenska, do Poľska to máme ako na skok. Preto sme sa vybrali do nákupného centra Millenium Hall v Rzeszowe, ktoré, mimochodom, východniarkam veľmi odporúčam. Keď si ho porovnám s nákupnými centrami na východe Slovenska, je tam omnoho menej ľudí, väčší výber, kvalitnejšie obchody a mám pocit, že aj malý cenový rozdiel - hlavne, čo sa kozmetiky týka. A tak som si popri tom, čo som ochkala nad širokým sortimentom a značkami, ktoré som na Slovensku nikdy nevidela, aj niečo kúpila. (Fotka je zatiaľ len instagramová, keďže som zistila, že vo foťáku nemám baterky. Ups.)Micelárnu vodu od Garnier-u som už spomínala vo svojom marcovom wishliste. Preto bola prvou vecou, po ktorej som v drogérii vyštartovala. Zatiaľ som nemala veľa možností vyskúšať ju, konkrétne to boli dva razy, no musím uznať, že ma dosť prekvapila. Jednu micelárku už doma mám - ružovú od Biodermy, a, pravdupovediac, nie som s ňou veľmi spokojná. Áno, viem, odvšadiaľ na ňu počuť samé chvály, ale ja si jednoducho nemôžem pomôcť. V najbližšej dobe teda plánujem urobiť článok, v ktorom pre vás tieto dve micelárky porovnám. Ináč ma veľmi prekvapila cena, ktorá je 19,99 zlotých, čo je v prepočte menej ako 5 eur. Síce som ešte nemala možnosť byť v drogérii na Slovensku, no na internete sa cena tejto micelárky pohybuje okolo tých siedmych eur. Okrem ceny je tu však ešte jeden menší rozdiel, a to to, že všetky informácie o samotnej vode sú v poľšine, čo môže byť trochu mätúce. Napriek tomu to bola veľmi výhodná kúpa!

BABY LIPS!!! Jupí! Veľmi som sa potešila, keď som tento ospevovaný balzám na pery zahliadla pri pokladni drogérie. Pravdupovediac, veľmi som ho nechcela, pretože som neverila, že je až taký skvelý, ako každý hovorí. No keď zbadáte ten krásny obal, úplne vás to vtiahne a ani neviete kedy, už vám ju vkladajú do nákupnej tašky. Rozhodne však túto kúpu neľutujem. Som ten typ človeka, ktorý všetko rozbaľuje hneď, ako si to kúpi, alebo dostane. Teraz som však bola taká unavená, že som Baby Lips od Maybelline vyskúšala až na druhý deň. A.. som unesená! Naozaj som stále dvíhala obočie, keď som počula, aký je tento balzám na pery skvelý, úžasný, úchvatný a podobne. Recenzie však neklamali. Ľutujem, že som si ich nekúpila viac, no pri najbližšej možnej príležitosti si určite nejaké dokúpim. Tiež vám potom napíšem recenziu. No a teraz k cene: 9,99 zlotych, čo je v prepočte približne 2,50 eura. What?! No neber to. V slovenských e-shopoch sa cena pohybuje okolo 5 eur, čo je podľa mňa (aj za takýto zázrak) dosť.

No a treťou vecou, ktorú som si síce nekúpila, ale dostala, je štetec na lícenku od Avon-u. Zatiaľ som nemala možnosť vyskúšať ho, pretože východné Slovensko má prázdniny a mojím maximom je riasenka a občas make-up. Napriek tomu už teraz viem, že ho budem milovať, pretože štetinky sú príjemné na dotyk a aj samotný štetec vyzerá veľmi milo. :)

Na fotke je aj jediná rastlinu, ktorú sa mi podarilo neskántriť - môj krásny kaktus, ktorý do kvetináča ešte musí trochu dorásť.
Hoci som si kúpila málo vecí, som veeeľmi spokojná. A čo Vy? Máte niektorú z týchto vecí? Ste s nimi spokojní? Napíšte mi!

Majte sa,
Barbora. :)

1 komentár: