pondelok 18. augusta 2014

VšetciSaUžLúčiaSLetom - ja nie!

Ahoj! :)


Neviem, či to tak máte aj vy, no ja už vo vzduchu cítim jeseň. A hoci sa teším na toto skvelé obdobie plné teplých svetrov, studených slnečných lúčov a vyrezávania tekvíc (t.z. znechutenia z tekvicových jadierok, ktoré sú všade a ešte k tomu aj nechutne slizké, a následných nervov, že ja to vôbec neviem vyrezať tak pekne, ako tí šikovní ľudia na internete). Hnusné dažde, sivú oblohu a vietor, typické pre jeseň, vynechajme.
ALE! O tomto som vôbec nechcela. Síce sa na jeseň teším, ale prečo si nepredĺžiť leto? V rádiu nepočúvam o ničom inom, len o tom, že sa prázdniny končia (a že chýbajú učebnice - akoby to niekomu vadilo, keď stredoškoláci sa podľa mojich skúseností aj tak učia z tých socialistických šalátoviek). Vonku však naozaj začína byť chladno. No psychika je podľa mňa mocná čarodejka, preto si skúsme aj v tomto pred-jesennom počasí navodiť letnú atmosféru. (Naozaj toto píšem 18. augusta?!)V tomto článku nájdete veci, ktoré mi pripomínajú leto.


 
NYC  300 Spring Tulip
Gabriella Salvete Nail Enamel odtieň 104

 Tak k týmto miláčikom vám toho musím napísať trochu viac. :)
Na dovolenke v Poľsku som v drogérii hľadala Baby Lips od Dermacolu, keď mi padli do oka tieto "masielka" od Bielendy. Majú veľmi príjemnú konzistenciu, nie sú veľmi husté, no ani veľmi riedke, pery teda krásne hydratujú. No ich najväčším plusom je vôňa. Nád-her-ná! Malina vonia presne ako maliny, broskyňa ako broskyne a višňa ako višne! Cena sa v prepočte pohybuje okolo 2 eur, čiže naozaj odporúčam.

Ďalší úlovok z dovolenky. Úprimne? Je mi šuma-fuk, že sú to vegánske sprchovacie gély (vegánkou som vydržala byť asi 4 hodiny, ups!). Čo ma zaujíma viac, je tá vôňa (znova). Mango&Macadamia má skôr sladšiu, no extrémne sviežu vôňu. Carambola shower tiež vonia príjemne sviežo, no M&M je môj faovrit. V akcii som ich kúpila za cca 1 euro (whaaaaaat?)

Vždy, keď si otvorím EMMU, pripomína mi leto, hoci vôbec netuším prečo. 
Slnečné okuliare môžete vytiahnuť hocikedy, hoci si ooobčas robím žarty z ľudí, ktorí ich nosia počas zamračených dní. :D
No a nakoniec vám predstavujem moje nové "ťapky" z čínskeho obchodu za 3,50€. Neviem, či to je pre moje nohy to pravé orechové, no sú tak krásne! :) 


Nezabudnite ma sledovať:

1 komentár: