pondelok 1. septembra 2014

píšem Ježiškovi aka wishlist

Ahojte. :)
Tak som sa pri písaní názvu tohoto článku zamyslela, či je so mnou všetko v poriadku. Prečo? Predminulý článok bol o tom, ako sa nechcem rozlúčiť s letom. Teraz som preskočila jeseň a rovno sa chystám napísať list Ježiškovi. Ono je to ale veľmi dôležité. Poznáte ten pocit, keď celý rok máte v hlave celý zoznam vecí, ktoré si prajete, no keď sa vás niekto dva týždne pred Vianocami spýta, čo chcete, odrazu zo svojich úst počujete slovo: "Neviem.", pretože naozaj neviete. Tento rok som sa tomu rozhodla predísť. :)

                                    


Začnem knihami, pretože knihy sú (podľa mňa) neoddeliteľnou súčasťou Vianoc a jedny z najlepších darčekov. Samozrejme, pozerám nato z knihomoľského uhla pohľadu. :)
Prvá kniha, po ktorej baží moje srdce v poslednej dobe, je predloha k filmu Raňajky u Tiffanyho od Trumana Capote-a. Samozrejme, nie je to žiadna novinka, no o jej existencii som sa dozvedela len prednedávnom.
Kniha č. 2, American wife, inšpirovaná príbehom prvej dámy USA, v ktorej všetci spoznali manželku prezidenta Busha, je knihou, nad ktorej kúpou rozmýšľam už asi 2 mesiace. Pár krát som ju už dokonca mala v košíku, no povedala som si - Barbora, o chvíľu ideš na vysokú školu, a tam musíš aj niečo jesť a tie ostatné blbosti. Potom mi napadla táto spásonosná myšlienka - zaradím ju do listu Ježiškovi. Naviac, popri deskriptívnej geometrii asi nebudem mať čas na čítanie vzhľadom nato, že zatiaľ ani len netuším, o čo tam ide. :)


                        

Ak ste čítali môj Liebster Award TAG, viete, že mojou kvázi obľúbenou značkou je značka Kate Spade. Kvázi preto, lebo od nej ešte nič nemám. No a keďže budem seriózna študentka a tiež blogerka, jednoducho potrebujem!!! taký krásny diár, ako je práve tento. Krásny, rok 2015 by s nim bol prechádzka zlatou puntíkovou záhradou.
Sleek paletka ma láka už dlho, predlho. Nikdy som sa ale nedostala k jej kúpe. Táto konkrétna je odtieň Oh So Special z kolekcie i-Divine a je úplne supeeeer :)

Jo, a ešte by som vás chcela poprostiť, či nemáte nejaké tipy na fény. Ak áno, kľudne mi to napíšte do komentov. :)

Nezabudnite ma sledovať:

2 komentáre: